×
Zavolejte nám: +420 603 214 301
×
Napište nám

Naše služby

Zajistíme převzetí podílu klienta v problémové společnosti a její následnou likvidaci. Výhodou našeho postupu je, že klient přestane být současně společníkem i statutárním orgánem problémové společnosti a všechny, s tímto angažmá spojené povinnosti, převezme naše firma. Více informací zde ..

Pro naše klienty nabízíme službu založení obchodní společnosti - a to jak běžných společností s r.o., tak i méně obvyklých typů, jako jsou například družstva, rodinné podniky, nebo spolky. V rámci těchto služeb nabízíme i přípravu veškerých nutných úkonů, jako je ohlášení živností, registrace k DPPO, DPH, i dalších daní a zajistíme vedení účetnictví. Více informací zde..

Podnikat znamená riskovat. Z důvodu minimalizace těchto podnikatelských rizik navrhujeme pro naše klienty jednoduché holdingové struktury i složitější schémata uspořádání vlastnických vztahů (např. zapojením svěřenských fondů, či nadací do korporátní struktury). Více informací zde ..

Naše partnerská účetní firma SUP-TEAM poskytuje veškeré účetní služby včetně ekonomického a komunikačního prostředí, které umožní klientovi minimalizovat čas strávený přípravou podkladů pro účetnictví a současně používat svá data k efektivnímu managerskému řízení podniku. Cílem je úplná virtualizace veškerých procesů spojených s předáváním účetních dokladů a komunikací se státní správou i dalšími dotčenými institucemi. V neposlední řadě nám jde o to, abychom klientům poskytli přístup ke všem datům online a způsobem, který umožní generovat provozně-ekonomické přehledy a další výstupy z účetnictví přímo z kanceláře klienta. Více informací zde ..

Našim klientům nabízíme adresy pro umístění sídla jejich nových i stávajících společností. Máme k dispozici adresy, určené k hromadné registraci firem, nebo i V.I.P. sídla pro firmy, jež kladou důraz na důvěryhodnost a prestiž. Více informací zde..

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace