×
Zavolejte nám: +420 603 214 301
×
Napište nám

O nás

...vono to není jen tak, vlezt někam. To dovede každej, ale dostat se vodtamtud, to je pravý vojenský umění...

(Jaroslav Hašek, Osudy dobrého vojáka Švejka)

Stejně jako dobrý voják Švejk, i my jsme toho názoru, že dnes není až takový problém firmu založit, jako ji následně ukončit - a to tak, aby nás to psychicky, finančně či společensky nepoznamenalo na celý život. Předmětem činnosti AQUILONE.CZ s.r.o. je řešení situací, které souvisí s potřebou dostat se ze šlamastyky s názvem PROBLÉMOVÁ FIRMA. Lhostejno, zda jde o neaktivní, předluženou, či jinak problematickou obchodní společnost, která svému majiteli / jednateli přináší pouze starosti a trable. Současně nabízíme paletu možností, jak nadále pokračovat v podnikání bez toho, aby byly opakovány chyby, které přivedly původní projekt k neúspěchu. Máme za to, že jeden nebo i více podnikatelských nezdarů v žádném případě nediskvalifikuje podnikatele v dalším podnikání, ale je naopak předpokladem jeho budoucího úspěchu. Mottem naší práce je proto:

"Nerezignovat, bojovat, poučit se..!"

Likvidace, případně proces insolvenčního řízení jsou pro laika administrativně i časově náročné procesy, které představují nemalé riziko vystavení se různým typům občanskoprávního, správního i trestního řízení. Navíc poplatky, které je třeba zaplatit za služby advokátů či daňových poradců dosahují v lepším případě statisíců korun.

Naše společnost nabízí legální, profesionální a cenově dostupné řešení starostí s Vaší problémovou firmou. Převezmeme komunikaci s úřady, věřiteli, či vymahačskými agenturami. Současně zajistíme klid a pohodu v dalším podnikání - a to za nejnižší ceny na trhu. Jsme jediní na českém trhu, kteří se mohou pochlubit desítkami ukončených likvidací i konkurzních řízení, které předcházely úspěšnému výmazu těchto firem z Obchodního rejstříku. Více o našich referencích zde..

Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace